Методичне об’єднання учителів української мови і літератури, світової літератури, іноземної мови | ||||||
№ | Прізвище, ім’я, по батькові | Посада, фах | Категорія, звання | |||
1 | Кошова Світлана Дмитрівна | учитель української мови і літератури | вища | |||
2 | Король Олена Петрівна | заступник директора з НВР | вища | |||
3 | Пискун Олена Павлівна | учитель української мови і літератури | вища старший учитель | |||
4 | Чувашина ОлександраПавлівна | учитель української мови і літератури | вища | |||
5 | Мацюк Людмила Рафаїлівна | учитель зарубіжної літератури | вища | |||
6 | Заєць Ольга Олександрівна | учитель англійської і французької мови | вища категорія | |||
7 | Красюк Ірина Віталіївна | учитель англійської мови | І категорія | |||
8 | Сисенко Олена Олександрівна | учитель англійської мови | І категорія | |||
10 | Русан Лідія Іванівна | учитель англійської мови | вища | |||
Методичне об’єднання учителів суспільно-природничих дисциплін | ||||||
1 | Шпиг Валентина Олександрівна | учитель історії та правознавства | вища | |||
2 | Резвухіна Людмила Олександрівна | учитель історії та правознавства | І категорія | |||
3 | Стаховська Неля Юріївна | учитель біології, основ здоров’я | вища категорія | |||
4 | Дерев’янко Наталія Валеріївна | учитель біології, географії, основ здоров’я, навколишнього світу | вища | |||
5 | Несміян Тетяна Анатоліївна | учитель хімії, навколишнього світу | вища | |||
6 | Ковтун Ірина Анатоліївна | учитель хімії, біології. навколишнього світу | вища | |||
7 | Нечпай Ірина Сергіївна | учитель основ здоров’я | спеціаліст | |||
Методичне об’єднання учителів математики, фізики, інформатики | ||||||
1 | Дерев’янко Віталій Дмитрович | учитель фізики, економіки | вища | |||
2 | Леляк Тетяна Федорівна | учитель математики | вища | |||
3 | Ліхоузова Наталія Борисівна | учитель математики | вища | |||
4 | Дмитренко Олена Василівна | учитель математики | вища категорія | |||
5 | Гайчук Леся Степанівна | учитель математики, фізики | І категорія | |||
Методичне об’єднання учителів спортивно-естетичного циклу(приєднане до учителів суспільно-природничих дисциплін) | ||||||
1 | Красюк Любов Борисівна | учитель етики і трудового навчання | вища категорія | |||
2 | Приходько Юрій Миколайович | учитель трудового навчання | ІІ категорія | |||
3 | Чиренко Олена Володимирівна | учитель образотворчого мистецтва | вища | |||
4 | Пташник Іван Миронович | учитель музичного мистецтва | вища | |||
5 | Головецький Василь Дмитрович | учитель фізичної культури | спеціаліст | |||
Методичне об’єднання учителів початкового навчання | ||||||
1 | Климова Наталія Миколаївна | заступник директора з НВР | вища | |||
2 | Андрущенко Ірина Григорівна | учитель початкового навчання | вища | |||
3 | Куліш Алла Іванівна | учитель початкового навчання | вища | |||
4 | Сухенко Катерина Георгіївна | учитель початкового навчання | вища | |||
5 | Грицай Лариса Кирилівна | учитель початкового навчання | вища | |||
6 | Леснік Галина Миколаївна | учитель початкового навчання | вища старший учитель | |||
7 | Сеньків Наталія Олександрівна | учитель початкового навчання | спеціаліст | |||
8 | Підтілок Раїса Миколаївна | соціальний педагог | вища | |||
9 | Савченко Олена Валеріївна | учитель початкового навчання | вища категорія | |||
10 | Верьовкіна Лариса Яківна | учитель початкового навчання | вища старший учитель | |||
11 | Сівак Вікторія Петрівна | учитель початкового навчання | І категорія | |||
12 | Поплавська Ірина Валеріївна | учитель початкового навчання | спеціаліст | |||
13 | Жила Євгенія Сергіївна | учитель початкового навчання | спеціаліст | |||
14 | Харчук Альона миколаївна | учитель початкового навчання | спеціаліст | |||
1 | Соболь Олена Григорівна | практичний психолог | І категорія | |||
2 | Сірик Валентина Василівна | зав. бібліотекою | провідний бібліотекар |