• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

Бібліотека

Бібліотека школи розташована на першому поверсі навчального корпусу школи. Займає кімнату площею 50 кв.м. Наявне окреме книгосховище площею 16 кв.м. У приміщенні бібліотеки розміщені стіл видачі книг, читальний зал на 16 посадочних місць. У бібліотеці встановлено комп’ютер, підключений до мережі Internet. Працює бібліотека щоденно, крім вихідних, з 9.00 до 15.00.

Бібліотечно-бібліографічна класифікація книжкового фонду шкільної бібліотеки ведеться за таблицею ББК для дитячих та шкільних бібліотек.

Фонд розставлений в алфавітному порядку за розділами:

художня література;

українська література;

зарубіжна література;

література для учнів 1- 4-х класів;

література для учнів 5-7-х класів;

література для учнів 9-11-х класів.

Окремо розміщений стелаж з енциклопедичною, словниковою та довідковою літературою. До всіх видань організовано відкритий доступ згідно Правил користування бібліотекою.

Кількість читачів у бібліотеці становить 755: учнів-720, вчителів-30 і 5технічних працівників. Кількість бібліотечного фонду становить 22350 примірників, підручників 17925, періодичних видань 38. Активну участь у поповненні фондів бібліотеки беруть батьки. Так, батьками була подарована художня література, енциклопедії та довідкова література.

Своїм головним завданням бібліотекар Сірик В.В. вважає виховання в учнів засад інформаційної культури, формування національної самосвідомості, розвитку індивідуальних здібностей і талантів, а також надання необхідної інформації абонентам.

Із читачами здійснюються індивідуальні та групові форми роботи. Проводяться бібліотечні уроки з учнями молодших та середніх класів: «Толерантність – сила до миру», «Толерантність врятує світ», пишуться з учнями на конкурс відгуки на сучасну дитячу прозу, на яких учні займають призові місця.

Тісно співпрацює бібліотекар з педагогами школи. Робота здійснюється як інформаційна про нові надходження періодичної та методичної літератури, так і співпраця у підготовці того чи іншого заходу, відкритого уроку, а також профорієнтаційна робота з учнями, класними керівниками (оформлення стендів про престижні професії, інформації про ту чи іншу професію), виставок до того чи іншого заходу, відкритого уроку.

Кожного семестру проводяться рейди з перевірки підручників, бібліотекарем школи та класними керівниками ведеться просвітницька робота по збереженню книг.

Поповнення підручниками здійснюється централізовано через управління освіти і науки шляхом замовлення, з урахуванням пропозиції вчителів. Облік, утримання та передача книг у користування учням здійснюється шкільною бібліотекою відповідно до нормативних документів. Періодично, в міру надходження, відбувається оновлення фонду підручників, навчальних посібників та художньо-методичної літератури.

Шкільна бібліотека покликана виховувати у підростаючого покоління прагнення до самоосвіти, самостійного пошуку інформації з метою поповнення знань, збагачення духовного розвитку особистості.

Завітайте до нашої бібліотеки!

Кiлькiсть переглядiв: 1

Коментарi

  • Knigosfera.com.ua

    2016-05-23 16:52:31

    Знижка 20% на зошити, підручники та методичну літературу + безкоштовна доставка! http://knigosfera.com.ua/ Зробити замовлення або проконсультуватися Ви можете за телефонами: 097-782-50-57, 095-150-95-41, 063-988-98-77...